סוגי הבוקים בסטודיו סקייליין

אז כמו שכבר הבנתן לפי התמונות באתר, סטודיו סקייליין זה ה-מקום לצלם בוק. מלבד התוצאות המדהימות אנחנו בסקייליין שמים דגש על החוויה שלכן במהלך הצילום, צילום בוק הוא לא משהו שעושים כל יום ולכן הוא צריך להיות חוויה מהנה. אז אילו סוגי בוקים אנחנו מציעים בסטודיו סקייליין.

בוק בת מצווה בסטודיו:

 אז כמובן שבוק בת מצווה בסטודיו מתבצע במתחם הענק שלנו בסטודיו בתל אביב, הסטודיו שלנו הוא הסטודיו הגדול והמגוון בארץ לצילומי בוק בת מצווה. יש לנו מגוון חדרים ותפאורות ייחודיות. כל תפאורה עוצבה על ידנו במחשבה ובהשקעה. אצלנו כל ילדה מצולמת בנפרד 1 על 1 עם הצלם, בלי לחץ ועם המון דגש על החוויה הייחודית שבצילום בוק הבת מצווה. במהלך צילומי בוק בת המצווה בסטודיו אנחנו משתמשים בחדר סטיילינג מאובזר ביותר, חדר הסטיילינג, שהוא כנראה החדר האהוב ביותר אצל בנות המצווה שבאות אלינו, מלא בגדים מכל הסוגים, נעליים ואביזרים אפשר לבלות יום שלם רק שם… המגוון העצום הזה מבטיח לנו למצוא סגנון שמתאים לבת המצווה. במהלך הצילומים תקבלו שירותי סטיילינג הכלולים כמובן במחיר. אין אצלנו הגבלה בהחלפת הבגדים. בסיום הצילומים תקבלו דיסק עם כל התמונות שצולמו באיכות מלאה ולאחר שתבחרו את התמונות שאהבתם אנחנו נפיק בשבילכן אלבום ברמה הגבוהה ביותר.

בוק בת מצווה בטבע:

אם אתן מעדיפות צילומי בוק בת מצווה בטבע, אנחנו בסטודיו סקייליין מציעים לכן בוק ייחודי ושונה. בבוק בת מצווה בטבע אתן יוצאות למקומות נבחרים עם ציוד ברמה הגבוה ביותר שמבטיח תוצאות מושלמות בכל יום. גם את הבוק בת מצווה בטבע אתן עושות לבד כשכל תשומת הלב של הצלם ממוקדת בכן ולא כקבוצה של בנות. במהלך הצילומים אנחנו עוברים במגוון נופים, מנופי טבע לנופים אורבנים ולפעמים גם בחוף הים. ההכרות והנסיון שלנו עם האיזורים תמנע הסתובבויות מיותרות ותבטיח ניצול מקסימלי של היום המצולם. בסוף יום הצילומים אנחנו חוזרים לסטודיו ואתן מקבלות דיסק עם כל התמונות שצילמנו לבוק, את התמונות שאהבתן אתן בוחרות ואנחנו נפיק לכן מהן אלבום מושקע.

בוק חברות:

בוק חברות הוא החוויה המושלמת לזוג או קבוצת חברות שרוצה יום כיף. את בוק החברות אפשר לעשות בסטודיו או בטבע, אנחנו ממליצים שבוק לקבוצת חברות גדולה מחמש בנות יעשה בטבע. בסטודיו הבנות נהנות מחדר הסטיילינג המפואר שלנו ותצלומים במגוון החדרים ובנוסף ברקעים חלקים במגוון צבעים מגניבים. אנחנו דואגים להביא לצילומים אביזרים מגניבים כדי להעשיר את הצילומים (זרים, מצלמות ישנות, כובעים ועוד). במהלך הצילומים מלבד תמונות משותפות תקבל כל משתתפת גם צילומים אישיים למזכרת.

בוק דוגמנות:

בוק דוגמנות מתבצע בסטודיו או בטבע, הבוק מתאפיין ברקעים חלקים ונקיים. הדגש בבוק כזה הוא יותר על הדוגמנית ופחות על לבוש/סביבה/אביזרים.

מקווים שעשינו לכם קצת סדר בראש על סוגי הבוקים שקיימים בסטודיו סקייליין עכשיו כל מה שנשאר הוא ליצור קשר ולקבוע לכם יום שיהיה חוויה לכל החיים!