צילומי בר מצווה

כי גם לבנים מגיע יום צילומים!

למי זה מתאים?

בימינו כולם אוהבים להצטלם, לדור החדש התיעוד היומיומי הוא חלק חשוב מהחיים. הבעיה היא שכל התמונות שצילמנו נשארות רק בטלפון. לכן שיש הזדמנות להשקיע בהפקת בוק בר מצווה עם אלבום מודפס חבל לפספס אותה. לכם נשאר לבחור איזה סוג צילומים הכי מתאימים לאופי של חתן הבר מצווה. צילומי סטודיו מושקעים בסגנון נקי, תפאורות מיוחדות או צילומים בחוץ בלוקיישנים נבחרים. לכל חתן בר מצווה יש את צילומי בר מצווה שיתאימו לו.

בר מצווה בסטודיו צילום על רקע חלק

סגנון נקי וקלאסי, תמיד ישאר רלוונטי. אם זה פורטרטים בתאורה מושקעת שיחמיאו למצולם או צילום בחליפה מלאה בסטייל ועד צילומים מסורתיים. רקע חלק תמיד יספק את הסחורה. ההעמדות מאוד פשוטות וכל מצולם יכול להראות כאילו הוא מצטלם כבר שנים. צילומי בר מצווה בסגנון הזה למרות שנראים קלים לביצוע דורשים צלם מקצועי שיודע לעבוד עם תאורת סטודיו. צילומים מסוג זה מעשירים את אלבום הבר מצווה בלוק שונה מכל האחרים.

צילומי חוץ

צילומי בר מצווה בחוץ בתאורה טבעית, נצא למבחר לוקיישנים מעניינים בחלקים אורבנים וטבעיים בתל אביב. את העמדות לצילום הבוק נבחר בקפידה כדי לתת דגש על האופי של המצולם. נחתום את הצילומים בים בשעות השקיעה היפות, כדי להצליח להוציא תמונות שקיעה יפות חשוב שהצלם שלכם ידע לשלב תאורה טבעית עם פלאש חיצוני. 

צילומי בר מצווה, סטודיו

בסטודיו יש המון תפאורות שמתאימות לצילומי בוק בר מצווה. אופנוע, שלג, רכבת, גרפיטי, טייפים, אסם ועוד. אם אתם רוצים כמה שיותר מגוון זה המקום בשבילכם. בכל תפאורה אפשר לבנות לוק אחר לגמרי.

דוגמאות לבוק בר מצווה

אחרי שנים של נסיון בצילומי בר מצווה למדנו שכל מצולם שונה לגמרי ולכן לכל חתן בר מצווה צריך לתכנן בוק שיתאים לו. ונכון בדר״כ לבני המצווה לוקח קצת יותר זמן מבנות המצווה להתמסר לתהליך הצילומים אבל אחרי שהם רואים את התמונות הראשונות הם מתחילים להנות. ולאמהות (והאבות) זו הזדמנות לייצר מזכרת מודפסת ומושקעת שתוכלו להנות ממנה לאורך שנים. אז תבחרו נכון ואנחנו נבנה לכם את החוויה המתאימה ביותר לכם.